• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Trojkolesový vozík s vynikajúcou manevrovatelnosťou a malými rozmerami.
Možnosť práce vo vagónoch a kontejneroch. Voľný zdvih až 1400 mm (pri kontejnerovom prevedení). Výborna ergonomia, tichá a ekologická prevádzka, pohodlná obsluha a ľahká ovládateľnosť.

:: špecifikácia tu ::

Štvorkolesové akumulátorové vozíky s nosnosťou 1,2 - 1,6 a 2 t. Vyznačujú sa tichou a ekologickou prevádzkou, spolu s vynikajúcou manévrovateľnosťou sú určené do malých a uravretých prevádzok. Riadiaca elektronika umožňuje individuálne nastavenia všetkých parametrov vozíka.

:: špecifikácia tu ::

Táto rada vozíkovje vyrábaná v nosnostiach 1,2 - 1,6 a 2 t. Tieto vozíky sa vyznačujú malými rozmermi, rýchlou a bezpečnou manipuláciou a vysokou stabilitou. Tieto vozíky sú vybavené motormi na naftu alebo LPG s možnosťou pridania katalizátora.

:: špecifikácia tu ::

Táto rada vozíkov je vyrábana v nosnostiach 2,5 - 3,0 a 3,5 t. Tieto vozíky su určené pre univerzálnu manipuláciu s paletovaným materiálom. Tieto vozíky sú poháňané vznetovým spaľovacím motorom s výkonom 40 kW.

:: špecifikácia tu ::

Táto rada vozíkov je vyrábaná v nosnostiach 4 - 4,5 a 5 t. Tieto vozíky sú určené pre univerzálnu prácu s paletovaným materiálom. Sú poháňané motormi s výkonom 50 kW a možnosťou pridania katalizátora.

:: špecifikácia tu ::

Táto rada vozíkov je určná na prevádzku v teréne. Ich nosnosť je 3,5 t. Sú vybavené motorom s výkonom 39 kW a a niektoré typy pohonom aj zadnej riadiacej nápravy pre vyprostenie vozíka v ťažkom teréne.

:: špecifikácie tu ::